Tylko szkło!

szklana balustrada
Jeżeli chcesz cieszyć się oryginalnym domem, możesz zakupić elementy szklane. Posiadasz balkon? Zamiast banalnych balustrad murowanych, zainstaluj balustrady szklane. W sieci znajdziesz oferty dystrybutorów szklanych wykończeń i bez wątpienia zamówisz coś idealnie dla twoich potrzeb.

Możesz sprawić sobie balustrady zrobione z totalnie przezroczystego materiały. Jeśli jednak pragniesz, żeby obcy nie mogli cię podglądać, kup balustrady szklane (interesujący wpis na stronie Parcie na Szkło) z nieprzezroczystego materiału. Istnieje naprawdę dużo opcji i ograniczyć cię może jedynie twoja wyobraźnia. Warto zastanowić się nad ozdobnym szkłem – rysunki na szkle wyglądają naprawdę wspaniale.
szklana balustrada
Autor: Vicki Burton
Źródło: http://www.flickr.com

Oryginalnym pomysłem jest też zamówienie balustrad z barwionego szkła. Tak dopasujesz odcień balustrad do odcienia elewacji budynku. Balustrady szklane fantastycznie będą wyglądać również we wnętrzu mieszkania, o ile znajdują się w nim schody. Warto pochylić się nad całościowym zamysłem wnętrz – modny jest minimalistyczny design mieszkań, wykorzystujący głównie metal, szyby i funkcjonalne sprzęty (ciekawie napisane na stronie Parcie na Szkło). Jeżeli jesteś zwolennikiem nowoczesności i chłodnych wnętrz, to świetny pomysł dla ciebie. Jeśli jednak cenisz sobie przytulność domu, musisz raczej postawić na tradycyjne, metalowe balustrady.

schody
Autor: University of the Pacific
Źródło: http://www.flickr.com

Kapitalnym wykończeniem dla różnego rodzaju nieruchomości użytkowych są eleganckie daszki szklane, zakładane nad bramą do nieruchomości. Takie coś chroni przed pogodą oraz ładnie się prezentuje na tle reszty. Daszki szklane (Parcie na Szkło) gwarantują przybytkowi świeży charakter. W połączeniu z balustradami szklanymi na zewnątrz i wewnątrz nieruchomości, daszki szklane dadzą funkcjonalne, świeże i eleganckie połączenie.

Jak będziesz kupować elementy ze szkła, takie jak balustrady szklane, upewnij się, że otrzymujesz artykuł wysokiej jakości, wytworzony z wzmacnianej tafli szkła. To bardzo ważna sprawa dla bezpieczeństwa mieszkańców oraz, oczywiście, twojej kieszeni.