Toalety ogólnodostępne co dołączyć, by zmaksymalizować standard?

kafelki
Publiczne toalety to nie wyłącznie błękitne „domki” stojące przy placach konstrukcyjnych, jak źle myślą ludzie. Sfera ta ma zasadnicze przedłożenie dla wielu przestrzeni nie tylko usługowych.

lampa owadobójcza
Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Perfekcyjnym przykładem są aquaparki oraz kinoplexy, gdzie toalety zwyczajnie muszą prezentować sobą najwyższy możliwy standard. Współcześnie tego rodzaju miejsca standardowo wyposażane są w suszarki kieszeniowe – nie tylko z uwagi na względy funkcjonalne, ale również prezencyjne. Wchodząc do toalety wykończonej w lekko futurystycznym stylu patrząc na suszarki kieszeniowe więcej o suszarki kieszeniowe (więcej o suszarki kieszeniowe) automatycznie myślimy „jestem w profesjonalnym miejscu, gdzie dba się o odwiedzającego”. Takie rozumowanie może zdawać się śmieszne, jednak do otoczki zawsze przywiązuje się uwagę. Kino albo park wodnej rozrywki nie może sobie najzwyklej pozwolić na stratę choćby i najmniejszą w oczach klientów – suszarki kieszonkowe są tutaj niezmiernie mały koszt biorąc pod uwagę przyszłościowe zyski.
kafelki
Autor: michimaya
Źródło: http://www.flickr.com

Innymi ubikacjami, które przeszły sporą ewolucję w sprawie wyposażenia są te znajdujące się przy jeziorach, gdzie porozstawiane są domki letniskowe. Bliskość jeziora powoduje, że w powietrzu znajduje się dużo owadów, które wybitnie potrafią utrudnić cieszenie się zasłużonym wolnym. Bycie pogryzionym przez komary w trakcie wieczornego prysznicu lub szorowania zębów do zjawiskowych z pewnością nie należy. Remedium jest zwykła lampa owadobójcza,więcej o lampa owadobójcza (więcej o lampa owadobójcza) która obecnie stanowi powszechny dodatek dowolnej przestrzeni turystycznej.

Lampa owadobójcza to niewielki koszt – warto wcześniej namyśleć się czy wydanie kilkunastu złotych „na wszelki wypadek” nie przyda nam więcej korzyści niż jechanie na turnus w ciemno.