Temperatura, która jest większa 40 stopni, zwykle nie daje możliwości, by normalnie funkcjonować oraz pracować

Każdy kocha lato, gdy jest na wczasach. Jednakże saharyjskie upały w mieście mogą człowieka całkowicie wyprowadzić z równowagi.
Wakacyjne miesiące w Polsce w ciągu ostatnich kilku lat są nie do zniesienia.

samsung prestige

Autor: Fiona MacGinty-O’Neill
Źródło: http://www.flickr.com
rachunki

Autor: Timm Meunier
Źródło: http://www.flickr.com
powietrze stoi, a asfalt się topi. W mieście bywa to szczególnie odczuwalne, ponieważ w betonowej plątaninie bloków temperatura bywa jeszcze wyższa. W szczególności niebezpieczne jest to dla małych brzdąców oraz seniorów. Tak jak duża część biurowców oraz sklepów posiada już założone klimatyzatory (taka tendencja przybyła z USA), to instalowanie klimy w apartamentach to w naszym kraju nowość. Jednakże sektor indywidualnych konsumentów rośnie w nieziemskim tempie. Naprzeciw potrzebom klientów wyszła firma Samsung. Zaprojektowała linię klimatyzatorów, które noszą piękną nazwę Prestige. Są one bardzo eleganckie. Ich design powinien się zatem pasować do wnętrz także najbardziej wymagających klientów.

Jeżeli sądzisz, że wiadomości zaprezentowane w tym artykule są absorbujące, sprawdź także ten link – to treść (http://maragency.pl/kategoria/separatory-piasku/separator-piasku-cls/67), na której przeczytasz zbliżone tematy.

Są to rzecz jasna klimatyzatory naścienne. Zajmują niedużo miejsca, a są bardzo skuteczne. Potrafią ochłodzić znaczną powierzchnię, przy czym są ciche oraz energooszczędne. Z prawej strony urządzenia znajduje się mały panel, na którym wyświetlana jest informacja o temperaturze w pokoju. Samsung Prestige nie tylko schładza powietrze, ale również oczyszcza je z drobnoustrojów oraz bakterii dzięki dołączonemu jonizatorowi.

Jak każde urządzenie XXI wieku też i ten model może być obsługiwany przez telefon albo komputer. W tym celu posiada wbudowaną funkcję Wi-Fi. Wówczas można nim kierować zdalnie.