SPA – wspaniały sposób na komfort ciała i spokój duszy

stół do masażu
Marzysz o relaksie, ale wiesz, iż wczasy dopiero za pół roku. Wyobrażasz sobie, że „wyrwiesz się” na sobotę i niedzielę, lecz czy to dostarczy ci ulgę, czy jedynie niedzielny ból głowy i świadomość, iż zaraz poniedziałek i znów do pracy.

stół do masażu
Autor: Your Mildura
Źródło: http://www.flickr.com
Znienacka olśniewa cię pomysł, iż może by tak wybrać się na kurację SPA. No ok, ale trochę szkoda ci oszczędności, szczególnie, iż do wypłaty jeszcze trochę. A więc, co tu zrobić. Jest rada. Zrób SPA we własnym, to naprawdę łatwe.

SPA to odprężająca chwila dla twoich skołatanych nerwów. To moment tylko dla ciebie, w czasie, której zanurzysz się w świecie zapachów i wyjątkowych doznań. To regeneracja wpływająca pomocnie na komfort ciała i spokój duszy.

Nie musisz tracić oszczędności na zawodowy zabieg SPA. Dzięki naszym wskazówkom z łatwością zrobisz go w domu. Twoje wyposażenie SPA ( ) to przede wszystkim peeling.

Jeśli masz chęć zobaczyć kolejne wiadomości utrzymane w tej tematyce, zobacz link (https://oknar-internorm.pl/poradnik/dlaczego-warto-zainwestowac-w-okna-na-zamowienie). Tam także odnajdziesz coś ciekawego dla siebie.

Zacznij od niego, gdyż jest najkorzystniejsza zdrowa metoda, by idealnie oczyścić skórę. Gdy jest już oczyszczona to jest lepiej przyszykowana na przyjęcie pełnowartościowych substancji z kosmetyków. Jednocześnie, cudowny masaż, który wykonujesz podczas peelingu wpływa na lepsze krążenie odżywiając w tym samym momencie komórki skóry.

Czas na relaks w Salonie Urody Pasja
Autor: Salon Urody Pasja
Źródło: Salon Urody Pasja

W dalszej kolejności, przygotuj gorącą kąpiel i dorzuć do wody sól producent soli albo płyn do kąpieli. Wybierz odpowiedni kosmetyk, taki, który najlepiej nawilża skórę, a jednakowoż mieści w sobie witaminę C, kwasy owocowe, sól morską czy algi. Za pomocą gorącej kąpieli pory skóry mogą się rozszerzać, by wchłonąć substancje nawilżające.

Gorąca kąpiel zrobiła swoje – twoja skóra jest teraz właściwie nawilżona. Jednakowoż, ażeby utrzymać ten stan koniecznie nawilż ją kosmetykami, które ją natłuszczą i odżywią. Najkorzystniej zastosować krem lub balsam, może być też masło do ciała, z witaminami A, E i D. Następnie ubierz szlafrok, zaparz ziołową herbatę i odpowiednio się zrelaksuj. Dobrze też po jakichś 2 godzinach sięgnąć po olejek do masażu. Być może ktoś będzie potrafił zrobić ci tego typu masaż? Jeśli tak to super, gdyż twój relaks będzie wtedy jeszcze korzystniejszy.

Prawda, że można to wykonać w swoim domu? Idealnym rozwiązaniem jest też sauna. Prawda, to już wiąże się z nieporównywalnie większym wydatkiem, ale w zależności od tego, jaki producent saun proponuje swój produkt, ceny mogą się wahać, od takich dość wysokich, do tych bardziej korzystnych (link do strony).