Przy wykańczaniu łazienki oraz kuchni, zwykle szukamy elementów, które sprawią, że pomieszczenie będzie nietuzinkowe

Rozwiązanie ze zwykłymi płytkami pomału odchodzą w zapomnienie. W obecnych czasach Polacy stawiają na nowoczesne pomysły.
Dawniej kuchnię i łazienkę wykładało się płytkami.

Pokój dziecka, naklejki kosmos

Autor: Kids Town
Źródło: www.kidstown.pl
Teraz powoli odchodzi się od tej nieciekawej tendencji. Coraz częściej w obu pomieszczeniach pojawiają się inne tworzywa. Często jest to przykładowo kamień oraz szkło. Nawet drewno czuje się komfortowo w mokrych pomieszczeniach. Musi być tylko właściwie zabezpieczone. Pojawia się zatem pytanie, czy klienci już w ogóle odeszli od kafelek? Rzecz jasna, że nie. Jedynie ich wygląd oraz zastosowanie mocno się zmieniły.

Czy pewien komentarz ze strony zachęcił Cię do napisania swojej oceny? Bardzo nam przyjemnie. Zatem nie ociągaj się i napisz coś!

W dzisiejszych czasach kładzie się przykładowo delikatne Kolorystycznie kafelki w pomieszczeniu oraz wybiera konkretny fragment ściany, który chcemy wyeksponować. W tym miejscu daje się dekory. Są to płytki o ciekawym kolorze oraz wzorze, które powinny przyciągnąć uwagę. Niezwykle popularne są na przykład niebieskie dekory, które przypominają wyglądem kafelki, które na każdym kroku można dostrzec na lizbońskich budynkach. Opcji mamy jednak o wiele więcej. Mogą być to piękne kwiaty czy geometryczne figury. Dostępność barw także powala. Zatem każdy wyszuka coś dla siebie. Płytki dekoracyjne posiadają również różny kształt. Mogą być to malutkie kwadraciki naniesione na siatkę.

Nierzadko spotykane są także długie kafelki, które przypominają listwy. Bywają tacy, którzy wybierają nawet sześciany. Ze względu na to, że dekory posiadają wyraziste kolory, raczej nie kładzie się ich na całej powierzchni.