Pierwszeństwo nabywania nieruchomości od dewelopera, nad rynkiem wtórnym

W czasie kupowania mieszkania lub nieruchomości już na pierwszym etapie, nim rozpoczniemy poszukiwania naszego lokum, następuje potrzeba wyboru – pomiędzy rynkiem wtórnym i pierwotnym.

meble

Autor: RHEINZINK Polska Sp. z o.o.
Źródło: www.rheinzink.pl
Jak informują badania ponad 50 proc. badanych nawet nie rozważa zakupu lokalu z rynku wtórnego, zaś kolejne 20 proc.

Napisaliśmy dla Ciebie niesamowicie fascynujący artykuł, zatem nie czekaj dłużej tylko odwiedź nas (https://francraft.com/szkolenie-wymagania-systemu-haccp/), a zapewne odnajdziesz ciekawe informacje na opisywany temat.

wolałoby kupić mieszkanie na rynku pierwotnym, a nie od osoby drugiej. Każda z ofert ma własne zalety i wady. Kredyty pod hipotekę prawie nigdy nie są przyporządkowywane jedynie rynkowi pierwotnemu albo rynkowi wtórnemu. Jednak trzeba wiedzieć, które procedury bankowe łączą się z rynkiem pierwotnym, a jakie z rynkiem wtórnym. Kupić więc mieszkanie od dewelopera, czy też nie? Przeszukując mieszkania rynek pierwotny rynek pierwotny – mieszkania ma sporo do zaoferowania. Dookoła dostrzec możemy rosnące osiedla mieszkaniowe. Jednym z bodźców są znacznie korzystniejsze warunki kredytowania. Przykładem może być program MDM, zastrzegający sobie, że lokale biorące udział w programie muszą pochodzić od dewelopera. Decydując się na zakup mieszkania z rynku pierwotnego unikamy wielu niepotrzebnych formalności, nie korzystamy z usług pośredników ani jakichkolwiek agencji nieruchomości. Całość załatwiamy w jednym, u dewelopera.

firmy budowlane

Autor: La Citta Vita
Źródło: http://www.flickr.com
Nasze lokum na starcie jest warte więcej niż lokal z rynku wtórnego. I na koniec względy estetyczne. To my podejmujemy decyzję o wyglądzie mieszkania już na starcie. Wybierając mieszkania tutaj w stanie surowym mamy pełne pole do popisu pod względem aranżacyjnym i dekoratorskim.

Zaoszczędzamy w ten sposób wiele czasu i pieniędzy na usuwaniu części poprzedniej wersji mieszkania. Układ wnętrza i jego konfiguracja jest dokładnie taka, jaka chcieliśmy by była.