Pięknie udekorowane okna albo zaaranżowany kominek w pokoju dziennym to zlecenie dla specjalistów

Duża część osób śni o pięknej oraz eleganckiej dekoracji swojego mieszkania.
Upiększyć można wszystko — od okien aż do świątecznego stołu.

szkło

Autor: Glamorous
Źródło: Glamorous
dekoracja

Autor: OakleyOriginals
Źródło: http://www.flickr.com
Z reguły chodzi o to, żeby było to wykonane elegancko i z umiarem. Rzecz w tym, że wszyscy architekci wnętrz mówią, że częstym błędem, który popełniają rodacy, jest przepych. dekoracja zwykle ma za wiele drobiazgów oraz masę krzykliwych odcieni.

Czy chcesz bardziej przestudiować omawiany w tym miejscu temat? Jeżeli tak, bez grymasów kliknij tu, żeby zobaczyć więcej na tej stronie!

Wówczas zamiast być elegancką jest najnormalniej w świecie krzykliwą. A tego byśmy przecież nie chcieli. Jeżeli nie czujemy się zbyt komfortowo w tej tematyce, to jedynym rozwiązaniem będzie zadzwonienie do specjalisty z prośbą o pomoc. Rzecz jasna designer spotka się z nami, żeby odbyć z nami rozmowę, ale także po to, by zobaczyć swoje miejsce pracy. Jeśli na przykład zależy nam na przepięknej dekoracji okien, to nie może być to wyrwane z pomieszczenia. Designer musi wiedzieć, jakie gabaryty ma okno, ale też powinien zweryfikować, jaki odcień ścian mamy w pokoju i jakie kupiliśmy meble. To wszystko się liczy, bo w konsekwencji wszystkie elementy powinny tworzyć jedną całość. Jeśli chcemy robić aranżację całego domu, to trzeba wyszukać takiego fachowca, który zna się na rzeczy. Powinniśmy poszukać w internecie.

Tam mamy szansę przeglądnąć stronę internetową designera oraz uczciwie stwierdzić, czy jego projekty nam odpowiadają. Pamiętajmy, że to my decydujemy, czy chcemy bardziej tradycyjne dekoracje czy może coś nowoczesnego.