Niby w jaki sposób upiększyć własne mieszkanie?

Najzupełniej puste ściany są w sumie raczej mało przyjemnym widokiem. A nikt nie mówi, że akurat to pisze internauta, który ma świra na tle aranżowania wnętrz. Wiadoma sprawa: w wielu przypadkach szczególnie kobiety aranżują wnętrza swojego domostwa w taki sposób, iż najzwyczajniej w świecie kupują bardzo dużo niepotrzebnych bibelotów, w przeważającej większości niedrogich dodatków, które niby są całkiem fajne, ale co z tego, skoro niemal zawsze jako niejako całość nie są kompatybilne?

Zatem gdy będziemy aranżowali wnętrza swojego domu nie przesadźmy zbytnio z tymi ozdobami, bo co za wiele to niezdrowo, lecz i tak w żadnym przypadku nie jest tak, że akurat nasze ściany muszą być w zupełności puste. I nawet miłośnicy minimalizmu powinni dokładnie zapamiętać owe słowa.

obraz Van Gogha

Autor: ErgSap
Źródło: http://www.flickr.com

Miłymi ozdobami ściennymi są – tak naprawdę to rewelacyjne, iż mamy okazję umieścić na ścianie obrazy, które oczywiście nie są oryginałami i falsyfikatami, lecz jednak są niesamowite, powodujące, że dalibyśmy radę spowodować, iż w naszym domu będzie sporo kultury. A trzeba pamiętać, iż niektóre reprodukcje są genialne. Kiedy nieco ponad standardowo wprawiony człowiek, ale żaden koneser patrzy na właśnie nie, widzi coś fantastycznego.

Jeśli czujesz, że niniejsza porada może być Twoim zdaniem niewystarczająca, to zamieszczony tutaj materiał bez wątpienia przypadnie Ci do gustu. Kliknij i zobacz!

To zresztą zastanawiające czy w istocie te malunki, najzupełniej szerzej nieznane, są dużo gorszej jakości, niźli malowidła uznanych malarzy. A kiedy słyszymy o bajecznych sumach jakie jakiś koneser dał za arcydzieła chociażby flamandzkich malarzy, często możemy niemalże osłupieć. W grę wchodzą wielkie sumy pieniędzy! Zapewne sami takiej góry pieniędzy to ogólnie nie mamy.

papież Jan Paweł II - obraz

Autor: Beyond Forgetting
Źródło: http://www.flickr.com

Jednakowoż nie szkodzi, bo choć oczywiście nie posiadają żadnej wartości materialnej, to jednak często są tak śliczne, że jeśli będziemy każdego dnia patrzyli na swoją ścianę, będziemy obcować z prawdziwą sztuką. Rzeczywistość jest taka, iż wyłącznie taka persona, która nie ma wcale duszy rzeknie, że malunki w swoim domu są całkowicie beznadziejnym rozwiązaniem. Doceniajmy sztukę, bo sztuka powoduje, że tak jakby stajemy się wspanialszymi osobnikami.