Najlepsze murowanie w rewelacyjnym systemie. Spróbuj tą możliwość, a odczujesz różnicę

Całe szczęście, że dostępne są interesujące systemy, które gwarantują łatwiejsza i bardziej wydajna pracę.Takie rozwiązania doskonale sprawdzają się zwłaszcza w budownictwie. I tak, wznoszenie ściany w systemie Porotherm jest znacznie prostsze niż użycie do tego pustaków ceramicznych czy cegieł.

Budowniczy

Autor: U.S. Army Corps of Engineers Europe District
Źródło: http://www.flickr.com
System ten nie wymaga, żeby murarz posiadał nowe umiejętności, co zwiększy efektywność takiej pracy. Warto poznać murowanie w systemie porotherm, by cieszyć się świetnym efektem, oszczędnością czasu i najwyższą efektywnością.

Na początek warto wiedzieć, że podobnie jak w pozostałych technologiachrównież przy potrzebie wznoszenia ścian w systemie Porotherm istnieją zalecenia montażowe. Należy ich przestrzegać, ponieważ pozwalają one na wykorzystanie wielu technologicznych atutów,a przy tym umożliwiają szybką i sprawną realizację zadania.Co więcej, ściana z pustaków Porotherm tworzona jest z elementów większych niż pustaki tradycyjne . To wielki atut ponieważ sprawia, że materiały do budowania są większe to gwarantuje, że pracę możemy wykonać szybciej.

Optymalnym rozwiązaniem jest to, że pustaki Porotherm funkcjonują bez zaprawy w spoinach pionowych, a to dlatego, że system Porotherm charakteryzuje się nowoczesnym połączeniem pióro-wpust. Szacuje się, że postawienie ściany o wymiarach metra kwadratowegoz pustaków Porotherm nie przekroczy godziny. To wspaniały wynik, budowla ta trwa trwa krócej niż w innych technologiach. To przede wszystkim dzięki większym rozmiarom pustaków, ale także duża rolę odgrywa tutaj nowoczesna technologia, czyli połączenie na pióro i wpust. Przypomnijmy, że dzięki temu nie trzeba wykonywać spoin pionowych z zaprawy. Jeden mater kwadratowy to więc tylko szesnaście pustaków i cztery spoiny poziome.

Pomocne podczas wykonywania zadania okażą się również gotowe belki nadprożowe i inne dostępne i bardzo funkcjonalne elementy systemu Porotherm. To naprawdę fantastyczna technologia. Jeśli cenimy swój czas, swoją energię, a ponadto lubimy efektywność to nie powinniśmy się za długo zastanawiać. Nie dość, że zyskamy coś pewnego i efektywnego, to jeszcze sykamy cenny czas.

Kliknij ten link wyburzenia! Na stronie znajdziesz ciekawe wiadomości na ten temat, omówione w tekście.

nic dziwnego, ze ta technologia zyskuje coraz więcej zwolenników.