Archiwum: montaż

montaż

6 podstawowych sposobów rozróżnienia klimatyzatorów

Klimatyzatory w uproszczeniu można scharakteryzować jako urządzenia, które odpowiadają za dostawę powietrza o wybranej przez człowieka temperaturze. Klimatyzatory posiadają opcję zarazem schładzania jak również ogrzewania powietrza wewnętrznego. W dzisiejszej dobie na w sprzedaży funkcjonuje wiele typów systemów klimatyzacyjnych, które można dopasowywać do swych indywidualnych potrzeb.
Klimatyzatory możemy dzielić ze względu na mnóstwo rozmaitych kryteriów.

Continue reading “6 podstawowych sposobów rozróżnienia klimatyzatorów” »

Nowości w systemach oświetleniowych. Wartościowe propozycje dla wszystkich lubiących funkcjonalność.

Każda osoba, która jest na bieżąco z systemami oświetleniowymi ma świadomość, iż są odzwierciedleniem najnowszych trendów poprzez zmierzanie do całkowitego pomniejszenia, stylowy wygląd i ekonomię pracy. Fachowe i najnowocześniejsze oprawy zrobione są z najwyższej jakości elementów – część główna z aluminium i atestowana elektronika gwarantują wysoką wydajność z bezawaryjnością.

Continue reading “Nowości w systemach oświetleniowych. Wartościowe propozycje dla wszystkich lubiących funkcjonalność.” »

ścianki oddzielające, deski na podłogę – zobacz ofertę

panele
Ścianka działowa to gatunek ściany środkowej domu. Rozdziela ona pokoje, nie stanowi jednakże fragmentu konstrukcyjnego i nie posiada własności nośnych. Ściana taka winna spełniać przepisowe wymagania dotyczące dźwiękoszczelności i trwałości ogniowej. Eliminacja ściany działowej nie burzy budowy domu.

Continue reading “ścianki oddzielające, deski na podłogę – zobacz ofertę” »