Kupcy z Wrocławia szukają małych metraży

Aktualnie najchętniej nabywane są kawalerki oraz małe dwupokojowe mieszkania, których powierzchnia mieści się w przedziale od 25 do 40 mkw. Zainteresowani są nimi zarówno inwestorzy, jak też rodzice wysyłające swoje dzieci na studia.
Jeśli chodzi o nowe mieszkania Wrocław jakie proponuje ceny za metr kwadratowy nie są niskie i wszystko wskazuje na to, iż taka tendencja się utrzyma.

ciasto w formie

Autor: Tim Pierce
Źródło: http://www.flickr.com
Aczkolwiek stosunkowo małe mieszkania szybko znikają z rynku, gdyż stanowią dobrą inwestycję – zakup i wynajem kawalerek i mieszkań dwupokojowych przynosi atrakcyjne zyski. Dodatkowo do kupna nieruchomości zachęca stabilna sytuacja na rynku kredytów hipotecznych, która nastała po serii podwyżek marż i spadków dostępności. To co aktualnie może zniechęcać do kupna nieruchomości to na pewno wyczerpanie puli środków z programu MdM. Jeżeli chodzi o nowe mieszkania Wrocław oferuje wiele interesujących lokalizacji, które wyróżnia dobre połączenie z centrum miasta – pod tym adresem szybko uzyskasz pomoc. Najpopularniejsze rejony we Wrocławiu to od lat między innymi Gaj, Powstańców Śląskich, Legnicka, Krzyki, Sępolno. Spore znaczenie dla nabywców nieruchomości we Wrocławiu z niewielkim metrażem ma również bliskość uczelni wyższych.

porady

Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli natomiast interesują nas większe nieruchomości, a więc nowe domy na sprzedaż Wrocław także ma sporo do zaproponowania. Większość inwestycji tego rodzaju to kameralne kompleksy domków w zielonych dzielnicach stolicy Dolnego Śląska. To atrakcyjna propozycja dla rodzin z dziećmi i wszystkich, którzy pragną spokoju. Zazwyczaj takie domy mają od 80 do 115 mkw, nierzadko są to moduły dwupoziomowe.

Na takiej powierzchni możemy zaaranżować salon z kominkiem, kuchnię w aneksie, wygodną sypialnię, przestrzenną łazienkę oraz pokój dziecka. Dodatkowym atutem jest antresola, która może stanowić kolejną sypialnię bądź pomieszczenie rekreacyjne – znacznie więcej odnajdziesz na tej stronie.

Już istnieje autorska strona www – wejdź w poniższy link, poczytaj artykuł i napisz proszę własny komentarz. Będziemy wdzięczni.

Do takiego domu zazwyczaj przynależy ogródek oraz miejsce postojowe w cenie mieszkania.