Każda przedstawicielka pięknej płci kocha spódnice, w szczególności jeżeli podkreślają one ich piękną talię

Spódnice w paski muszą znaleźć się w szafie niejednej kobiety, gdyż wydają się być ponadczasowe.
Niektórzy wyrokują, że w spódnicach powinny chodzić tylko smukłe panie.

awaria

Autor: Reinhold Polska
To fałsz. Dobrze dobrana spódnica będzie podkreślać piękno każdej kobiety.

Interesujące dane na ten wątek poczytaj tutaj pod tym linkiem. Jest tam dużo ciekawych informacji, które będą niezwykle wciągające.

Wystarczy ją dopasować do sylwetki. I tu powinnyśmy przemyśleć kilka spraw. Pierwsza z nich to długość. Druga kwestia dotyczy tego, jak bardzo spódnica będzie obcisła. Materiał przylegający do bioder oraz ud będzie pasował wyłącznie szczupłym i wysokim dziewczynom. Te, które mają szersze biodra, muszą raczej wybierać szersze kroje. Istotne wydaja się być również wzory. Paskowa spódnica będzie fantastycznym wyjściem dla wielu pań. Paski mogą być wszakże poziome albo pionowo. I każda z tych propozycji będzie pasowała innym paniom. Paski poziome poszerzają optycznie w biodrach oraz nogach. Muszą więc nosić je kobiety o chłopięcej budowie ciała. Za to pionowe paski muszą znajdować się w garderobie tej pani, która posiada szersze uda i ma zamiar to ukryć. Ten efekt wzmocni się, jeżeli spódnica będzie miała wysoki stan. Paski mogą mieć oczywiście przeróżną szerokość oraz różne kolory. Stonowane zdają się być bardziej eleganckie i na pewno idealnie sprawdzą się do pracy.

Spódnice w paski o mocnych kolorach będą świetnie nadawały się na popołudniowe spotkania z koleżankami lub na wyjazdy na wczasy.
Spódnica w paski wydaje się być prawie tak ponadczasowa jak mała czarna. Przez to zawsze warto mieć ją w swej szafie — najlepiej w kilku wersjach.