Jak wygląda rynek pierwotny w stolicy dolnego śląska?

Wrocław
Kupno własnego mieszkania lub domu to niesamowicie ważny moment w życiu każdego z nas. Kupując nieruchomość myślimy o wygodzie życia, bezpieczeństwie swoim i rodziny. Propozycje z rynku pierwotnego odmienne są pod względem lokalizacji, stylu wykończenia oraz oczywiście ceny. Co oferuję deweloperzy we Wrocławiu?

mieszkanie
Autor: daryl_mitchell
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli chodzi o rynek pierwotny Wrocław na pewno sprosta oczekiwaniom zarówno osób młodych, które chcą kupić niewielkie mieszkanie, jak i poszukiwaczy apartamentów, ale też tych, którzy polują na wymarzony dom na obrzeżu miasta.

Jeśli poszukujesz interesujących informacji na ten temat, odwiedź klimatyzator ścienny nas, a na pewno znajdziesz interesujące fakty.

Deweloperzy obecnie skupiają się na następujących lokalizacjach – Śródmieście, Krzyki, Psie Pole, Fabryczna, ale też inne. Dla poszukiwaczy kawalerki świetnym rozwiązaniem będę nieruchomości z wygodnym dojazdem do rynku, bo te na pewno mogą posłużyć jako inwestycja pod wynajem, gdy nawet w późniejszym okresie zdecydujemy się zamienić nasze lokum na większe – interesują mnie nowe domy na sprzedaż we Wrocławiu. Z kolei dla osób planujących wspólną przyszłość i rodzin z dziećmi dobrą opcją są wymienione zielone okolice – od Parku Południowego, w stronę Bielan. Wybierając rynek pierwotny we Wrocław trzeba liczyć na koszty od 4500 do 7 tysięcy zł za m2. Do tego musimy także doliczyć kilkanaście tys. zł jeżeli planujemy wykupić miejsce pojazd w garażu podziemnym.

Jeżeli interesując nas nowe domy na sprzedaż Wrocław gwarantuje dwie możliwości – nieruchomości wolnostojące mieszczące się w osiedlu domków jednorodzinnych, jak i domy szeregowe. Drugie z wymienionych są zazwyczaj mniejsze, lecz też nierzadko w pakiecie są ogrody i garaże. Znakomitym rozwiązaniem może okazać się zakup domku w zabudowie szeregowej, lecz w położeniu skrajnym. Wówczas w dobrej cenie możemy liczyć na nieco więcej przestrzeni i intymności.

Ciekawy tekst, nie sądzisz? Jeśli zatem masz ochotę przeczytać podobny materiał, sprawdź koniecznie (https://www.pademeble.pl/26-meble-wojcik) co dla Ciebie mamy, to również może Ci się spodobać.

Atutem takich nieruchomości często jest otoczenie zieleni. Warto zaznaczyć, że wrocławskie osiedla domków gwarantują dobrą dostępność usług, nie brakuje również żłobków i szkół w bliskiej odległości od osiedli. Nowe domy na sprzedaż Wrocław proponuje najczęściej z metrażem 100 -150 m2. Ceny kształtują się w granicach 390 – 600 tysięcy zł za tego rodzaju nieruchomość (Bracia Juszczak s.c.).