Jak możemy dobrać sobie właściwy kamień na talizman?

Kamienie oraz kryształy były stosowane jako talizmany albo amulety od bardzo długiego okresu czasu. Sądzi się, że ludzie nosili kolczyki oraz łańcuszki, nim jeszcze zaczęli wkładać odzież.
Obecnie idealny kamień albo kryształ do codziennego używania to taki, który może do Ciebie „przemówić”.

Może być przez Ciebie dla przykładu znaleziony, zakupiony lub otrzymany jako prezent. Może spodobał Ci się jego wygląd, kolor, rozmiar czy tekstura. Możesz go dobrać według swego znaku zodiaku. Jeśli masz wrażenie, że jest to właściwy kamień dla Ciebie, to powinnaś go nabyć. Doskonałą metodą na to, aby wybrać odpowiedni kamień jest psychometria – trzeba trzymać kamień w lekko zaciśniętej ręce lub między złączonymi dłońmi. W następnej kolejności należy wsłuchać się w swe odczucia, które do Ciebie płyną. Niektóre kamienie mogą wzbudzić poczucie spokoju oraz komfortu, odmienne z kolei mogłyby wywołać agresję i złość.
kamień

Autor: Davis Staedtler
Źródło: http://www.flickr.com
Dużo kamieni wydaje się być pełne radości i zabawy, przy czym od niektórych można by nawet czuć smutek. Dobierając dla siebie kamień na talizman należy kierować się swymi wymogami. Funkcjonuje wiele innych metod na trafne dobieranie odpowiedniego kamienia. Przykładowo można dobrać go wg daty swojego urodzenia.

Jeśli omawiane na tej witrynie omówienie żywo Cię zaciekawiło, to zalecam to źródło (https://outletplytki.pl/produkty/outlet-plytki-pilch,2,146577) – ono jest równie atrakcyjne, jak materiał, który właśnie czytasz.

Należy obliczyć sumę, która powstała po dodaniu cyfr daty urodzenia oraz zmniejszyć ją do pojedynczej cyfry. Wyjątkiem są liczby 11 oraz 22, które należy odczytywać jak „mistrzowskie”. Dla przykładu osoba urodzona dnia 9 grudnia 1946 r.: 12 + 9 plus 1946 równa się 1967. 1967 to 1 plus 9 plus 6 plus 7, czyli 23.

W następnej kolejności trzeba dodać 2 oraz trzy, co da nam cyfrę 5. I w tej chwili cyfra 1 to kolor czerwony, dwa pomarańczowy, trzy – żółty, 4 zielony, 5 – niebieski, sześć indygo, 7 fioletowy, 8 – różowy, 9 przezroczysty, 11 srebrny i 22 złoty.