Do czego mogłaby być zastosowana specjalna taśma banerowa i czym się ona cechuje?

Obecnie na dowolnej niemal ulicy w dużym mieście otaczają nas przeróżne reklamy. Tego typu dla przykładu bannery. Do ich montowania potrzebna jest specjalna dwustronna taśma, która musi mieć też specjalne cechy.

sprawdź źródło

Autor: Tony Monblat
Źródło: http://www.flickr.com

Jakie?
Musi być wytrzymała na deszcz, promienie słoneczne oraz zimno. Tego typu taśma banerowa powinna też cechować się dobrą adhezją, a zatem przyczepnością. Powinna być jednak używana na powierzchni płaskiej. Stosuje się w niej tzw. syntetyczny klej kauczukowy, jaki ma wyśmienite cechy klejące. Posiada też duży zakres odporności na temperaturę otoczenia. Taka taśma zapewnia komfort pracy zatrudnionym przy montażu bannerów PRacownikom. Przejawia się to też przy demontażu wymienionej taśmy. Należałoby ją przechowywać w suchym i chłodnym miejscu w oddaleniu od bezpośrednich źródeł ciepła, np. grzejników. To istotne, ponieważ od tego jest zależna nie tylko jej trwałość, ale także gwarancja wytwórcy.
Warto również dodać, że taka taśma banerowa jest odporna na tzw.

Zajrzyj na naszą następną witrynę, a tam wyszukasz fascynujący bieżący materiał (https://c-l.pl/kategoria-produktu/rozdzielacze/) na ten temat. Oczekują na Ciebie szczegółowe posty.

ścinanie poprzeczne i proponowana jest w różnorodnych szerokościach w przedziale od 6 do nawet 50 milimetrów. Dostępna jest w różnorodnych kolorach, lecz mogłaby być też przezroczysta. Jest ona bardzo uniwersalna i posiada wiele zastosowań, więc oczywiście można ją wykorzystać również przy montowaniu innych nośników reklamy oraz na przykład w branży budowlanej. Doskonale sprawdzi się przy klejeniu takich materiałów jak szkło i plexi. Można by ją zakupić bezpośrednio u producenta i np. w internecie.

Jej cena jest naprawdę niska a każdemu może się przydać. Przecież każdy posiadacz firmy mógłby zdecydować się na pewien banner, który będzie promować jego ofertę a i w domu na pewno kiedyś się może przydać.