Czym piłować?

Obróbka z twardymi powierzchniami do cięcia na części to poważna rzecz. Takie wyzwanie wymaga zdolności oraz mocnej ręki. Ale tnący to tylko część obrazu, kluczowy jest dobry ekwipunek, który nie psuje się. W sklepach klasycznych i internetowych jest spory wybór narzędzi do cięcia cegieł, ale nie każdy typ jest wart zakupu.

Pilarki mają cechować się mocnym silnikiem, który da dużo mocy.https://www.zstgroup.pl/ – zstgroup.pl/ -Solidny sprzęt powinien działać przez długi okres czasu, a nie psuć się po paru konkretnych wyzwaniach. Pilarka ma prawidłowo leżeć w ręce, aby robota (zobacz sklepmardrew.pl) z nią była wygodna i nie ryzykowna dla pracownika. Ważna jest również spraw mocnych brzeszczotów z sprawdzonych surowców. Najfajniejszą ofertę na krajowym rynku takich urządzeń ma firma DeWalt. W dalszej części tekstu opisujemy 2 najbardziej godne uwagi produkty tego przedsiębiorstwa.

DeWalt dw393 Aligator kosztuje mniej więcej tysiąc trzysta złotych i stają się to idealnie spożytkowane pieniądze. Idealnie się sprawdza przy cięciu cegieł całego wachlarza gatunków twardości, takich jak np. Poroton. Jej waga to trochę ponad 4 kilogramy, przez co jest komfortowa w użyciu. Ergonomię roboty gwarantuje poza tym fachowo wymodelowana gumowa rękojeść. Mocny silnik o mocy 1350 watów poradzi sobie z każdym problemem. Kluczowy przymiot typu dw393 to jego jednakowa szybkość, co daje eleganckie cięcia. W komplecie klient dostaje bonusowo parę wymiennych brzeszczotów, wykonanych z najwytrzymalszych materiałów.

wiertarka

Autor: Robert Bosch Sp. z o.o.

DeWalt dw394 to całkiem podobny produkt do poprzednio opisywanego. Trzeba wydać na niego mniej więcej 1500 złotych. Cechuje się podobnym silnikiem, jak strug dewalt dw680 Idealnie odpowiada do obcinania cegieł gatunku Poroton klasy 20. Odznacza się dwoma powierzchniami tnącymi o 39 zębach. Jego wydajna konstrukcja umożliwia błyskawiczną wymianę brzeszczotów, co czyni DeWalt dw394 modelem wygodnym w użytkowaniu i mocno wszechstronnym. Podobnie jak w wypadku niższego modelu, w pakiecie nabywca ma zestaw brzeszczotów oraz sześciokątny klucz trzpieniowy.

To drogi sprzęt, jednak regularnie można go kupić na przecenach. Trzeba być na bieżąco sprawdzając np. okazje jak .