Archiwum: czas

czas

W przypadku, jeśli zamierzasz położyć naprawdę elegancki podjazd, wybierz kostkę granitową

Dopełnieniem pięknego budynku i wypielęgnowanego ogródka staje się ładny podjazd i chodniki czy dróżki. Dzięki nim można komfortowo oraz bezpiecznie poruszać się po całej posesji, parkować lub podjeżdżać samochodem do garażu bez troski o utknięcie w błocie lub powstanie brzydkich kolein.

Continue reading “W przypadku, jeśli zamierzasz położyć naprawdę elegancki podjazd, wybierz kostkę granitową” »

Wszyscy powinniśmy dbać o przestrzeń publiczną. Wszyscy mamy tak naprawdę w tym swój interes

plac zabaw dla dzieci
W przestrzeni publicznej powinno znaleźć miejsce na wiele ciekawych projektów. Potrzebny jest dobry plan zagospodarowania, który odrzuci budynki niepasujące do odpowiedniej okolicy. Niezbędne są odpowiedzialne koncepcje, w których znajduje się miejsce na place zabaw, kościoły, markety i wieżowce. Da się to osiągnąć, jednakże niezbędna jest zmiana w świadomości wielu ludzi. Jak widać, w Polsce taka zmiana jeszcze nie nastąpiła.

Continue reading “Wszyscy powinniśmy dbać o przestrzeń publiczną. Wszyscy mamy tak naprawdę w tym swój interes” »

Zbiorniki przeponowe – ich zastosowanie oraz wartości i wady

Zbiornik
Zbiorniki przeponowe służą do gromadzenia wody w celach przemysłowych czy też spożywczych. Można je także połączyć ze zbiornikami głębinowymi czy też hydroforowymi, dzięki czemu będzie można wykorzystywać je do zasilania wodą armatury rolnych, domów jednorodzinnych albo też gospodarstw ogrodniczych oraz rzemiosła. Zbiorniki przeponowe są więc wykorzystywane na nadzwyczaj dużą skalę.

Continue reading “Zbiorniki przeponowe – ich zastosowanie oraz wartości i wady” »