Co wybrać – własne “m” w bloku albo szeregówkę?

Planowanie zakupu nieruchomości pod mieszkanie jest związane z koniecznością przeanalizowania wielu tematów. Jednym z nich jest ilość metrów kwadratowych oraz rodzaj nieruchomości jaki mamy w planach nabyć.

Musimy precyzyjnie przemyśleć własne potrzeby z chwili obecnej oraz wszelkie plany na najbliższe lata. Warto postarać się znaleźć odpowiedź na pytanie, co bardziej cenimy – bliskość centrum miasta, czy też spokój jak ciszę jaką doświadczymy na obrzeżach miejskich arterii.
W ostatnim czasie wśród Polaków sporym popytem mogą pochwalić się tzw. szeregówki (nasz odsyłacz), czyli domy czy też mieszkania budowane w systemie szeregowym – mieszkanie dla Młodych – mieszkania. Kupno takiej nieruchomości daje nam uczucie posiadania swojego sprzedażdomu – (mieszkanie na sprzedaż koszalin) z wszystkimi plusami oraz minusami takiego rozwiązania. Lokal szeregowy nie musi odpowiadać każdemu. Dlatego trzeba dokładnie przeanalizować taki pomysł. Jeżeli jednak mamy zamiar doświadczyć komfortu mieszkania w większym niż przeciętny metraż, z dala od zgiełku centrum zakorkowanej aglomeracji, to taki Wybór może okazać się dla nas perfekcyjnym wyjściem. Warto dodać, że częstokroć lokale w zabudowie szeregowej mogą pochwalić się swoimi ogrodami, co jest jednym z głównych argumentów przemawiających za kupnem takiej nieruchomości. Bardzo często w ofercie sprzedażowej takiego mieszkania jest uwzględniony również argument samodzielnego lub też współdzielonego z paroma sąsiadami miejsca garażowego.
Sprawdzanie pionów i poziomów ramy okna

Autor: MS więcej niż OKNA
Źródło: MS więcej niż OKNA
Mieszkania w takiej zabudowie są popularne w mniejszych jak również i większych miastach.

Jeśli chodzi właśnie o lokal rodzaju szeregówka Wrocław ma do zaproponowania sporą ilość inwestycji w atrakcyjnych lokalizacjach. W większości ofert są to lokale z własnym ogrodem i garażem. Sporą popularnością cieszy się dzielnica Ołtaszyn oraz Partynice na których powstało kilka ciekawych inwestycji.