Marzy ci się domowy barek? Nic prostszego! Z naszymi poradami stworzenie idealnego barku z alkoholem będzie dziecinnie proste!

półka na alkohol
Koneserzy zagranicznych alkoholi powinni sobie znaleźć jakieś oryginalne miejsce na ich trzymanie. Miejsce, w którym damy barek nie może być zbyt oświetlona.

Musimy zastanowić się także ile przestrzeni chcemy na domowy barek przeznaczyć. W zależności od tego możemy zacząć kupowanie.

alkohol
Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com

Są w tej kwestii dwie możliwości. Albo przeznaczymy nań miejsca niewiele i tym sposobem przemyślimy np.

Jeżeli ta tematyka Cię interesuje, to kliknij tutaj, ponieważ bardzo zbliżone tematy publikuje właśnie ten portal. On też jest wartościowy.

na kupno małego barku na alkohol, który będzie posiadać ciopkie kółeczka, dzięki czemu będzie mobilny. Następna możliwość to kupno dużej szafki, która będzie posiadać w sobie jedną półkę, którą zagospodarujemy na alkohole. Tym sposobem musimy pomyśleć o tym, by był w ciemnym miejscu. Jeśli dysponujemy dużą powierzchnią, możemy poszaleć i zrobić sobie w rogu pomieszczenia barek podobny do tych z barów – zobacz pomysły na barek z alkoholem.

Szukanie pomysłów na nasz bar można rozpocząć w sieci. Odnalazłam tam interesujący, oryginalny barek stylizowany na… wiolonczelę! Wysłałam link przyjaciółce, która przepada za muzyką klasyczną i ma domek pełne instrumentów.

Jeśli interesuje Cię omawiana tematyka, to poczytaj tutaj (http://abimeble.pl/) pozostałe dane na omawiany temat. Będą tak samo ciekawe i zapadną Ci w pamięć na długo.

Świetnie się prezentuje przy fortepianie fortepianu. Najbardziej oryginalne inspiracje odnalazłam na rewelacyjnym blogu.

Najbardziej specyficzną opcją, którą ujrzałam była niewielka drewniana skrzyneczka, w której ustawione są butelki i lampki na wino. Możemy również zainwestować w kilka półeczek na butelki, które przybijamy do ściany, najlepiej na tej ścianie, która jest osłonięta od światła. Następnie polecamy poustawiać na niej butelki (sprawdź również pomysły na na blogu Możemy zrobić to w klimacie artystycznym – na przemian wysoka i niska, a możemy postawić na dowolność i misz-masz. Wszystko zależy od tego, co chcemy osiągnąć.