Apartamenty w dużych miastach

Od pewnego czasu trwa krach na rynku nieruchomości jednorodzinnych. Mały popyt na tego typu obiekty wpłynął na inwestycje w apartamenty. W dużych miastach apartamentowce rosną jak na drożdżach.

Wystarczy spojrzeć na wrocławski Sky Tower i stołeczny wieżowiec Złota 44. Obok apartamentów cieszą się dużą popularnością też duże lokale w odrestaurowanych kamienicach. Ich ceny, tak jak apartamentów, startują od kilkunastu tysięcy za m2.

Nowe apartamentowce buduje się zwykle w samych centrach metropolii, co jest mocno cenione ze względu na łatwy dojazd i bujną infrastrukturę.

Jeżeli ukazywana w tym materiale kwestia to Twoje hobby – wyraź opinię (https://www.invado.pl/drzwi-wewnetrzne/listwy-wykonczeniowe/listwy-przypodlogowe) na jej temat. Twój komentarz z pewnością dla autora się będzie liczyć.

Dodatkowo inwestorzy starają się wznosić inwestycje w bliskości dużej ilości zieleni, tras spacerowych i skwerów. Czasy kamiennych pustyń na szczęście odeszły już do lamusa.

Kraków

Apartament Johny oferuje w sercu miasta, na Mokotowie i na Woli. Inwestycje powstają również na oddalonych obrzeżach miasta. W stolicy za luksusowe mieszkanie trzeba zapłacić najwięcej w kraju – ceny wynoszą ponad siedem milionów złotych. Mieszkanie w starych odnowionych kamienicach można odszukać m.in. na Śródmieściu, Saskiej Kępie i Żoliborzu. Ceny za metr kwadratowy bywają wyższe, niż 20 tysięcy złotych.

W innych regionach Polski można zobaczyć tańsze apartamenty. Poznań jest miastem, w którym ekskluzywne mieszkania są oferowane często na obrzeżach, w okolicy dużej ilości zieleni. Ceny potrafią być tu nawet 2-krotnie niższe, aniżeli w Warszawie. Wystarczy wstukać w wyszukiwarkę „Apartament CYNAMON”, aby zobaczyć różnicę.

Inaczej przedstawia się Kraków Apartamenty w tym znanym na całym świecie mieście są tylko odrobinę tańsze niż w Warszawie co widać gdy wyszukamy „zakopane centrum nocleg”. Ceny krążą w rejonie 5-6 milionów złotych.

Jeśli poszukujesz tego typu materiałów, co te zaprezentowanie w naszym wpisie, to w artykule (https://www.invado.pl/produkty/oscieznice/oscieznica-regulowana) opublikowanym tutaj z pewnością je odnajdziesz.

Apartamenty w tym prapolskim grodzie mocno upodobali sobie cudzoziemcy.